Nabídka služeb

  • Prodej laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
  • Pokládka laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
  • Vyrovnávání podkladu, nivelizace
  • Pokládka a prodej koberců
  • Pokládka a prodej PVC, vinylu, linolea, korku…
  • ZAMĚŘENÍ A KALKULACE ZDARMA!

 

 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Jsou velice praktické, snadné na údržbu a dnes již i na montáž. Právě díky těmto a mnoha dalším vlastnostem se našly místo na našem trhu. Některé imitace jsou
dnes na první pohled od dřeva téměř nerozeznatelné. Na rozdíl od dřeva jsou mnohem odolnější na poškrábání, propálení, změnu barvy a jiné mechanické poškození.
Vydrží hodně, jediné co nesnesou je přímý kontakt s vodou. Je možné je kombinovat s podlahovým vytápěním. Laminátové podlahy lze použít do bytových i komerčních
prostor v poměru cena – kvalita.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Velmi oblíbené pro vyzařující teplo a znamenají pro nás kus přírody v domě, jsou příjemně hřejivé, praktické a hospodárné. Přispívají k útulnosti obytného prostoru.
Jedná se však o materiál náchylný k mechanickému poškození, což je však vyváženo snadnou údržbou a možností tyto podlahy renovovat. Ceny u dřevěných podlah jsou
závislé na tloušťce vrchní dřevěné dýhy, typu dřeviny a její povrchové úpravy, též na spojování jednotlivých lamel.

 
 

MASIV A VLYSY

Podlaha z masivního dřeva má obrovské výhody tepelné izolace, ale i životnosti. Příjemný pocit 100% přírodního materiálu vytvoří útulný a teplý domov. Pro povrchovou úpravu můžeme volit laky nebo oleje, obojí je ekologicky testováno a nemůže nijak ovlivnit zdraví celé rodiny vč. domácích mazlíčků.

VINYLOVÉ DÍLCE

 

Nová generace podlah! Luxusní design, extrémní odolnost, snadná údržba, cenově dostupný materiál i instalace. Náročnější na podklad, absolutní celistvost a rovina. Různé druhy povrchů, široký výběr dekorů dřeva, dlažby, jednobarevné, plechy, kamínky, ale i technologie 3D.Doporučeno jak do bytové, tak komerční sféry.

PVC

Dá se využít prakticky kdekoli. Díky široké škále barev, tloušťce a šíři materiálu je vhodný do našich domácností a komerčních prostor. Díky odolnosti proti vlhkosti a opotřebení ho lze skvěle využít do sterilních prostor jako jsou ordinace nebo laboratoře. Vhodný i pro instalaci na vytápěné podlahy. Jeho kvalita jako i u ostatních krytin se odvíjí od ceny.

 

LINOLEUM

Sahá do více než stoleté historie. Je vyrobeno z čistě přírodních komponentů. Surovinami pro výrobu jsou korek nebo korková drť, lněný olej, přírodní pryskyřice (kalalama) juta, přírodní barviva a vápenec. Je nejen ekologické, ale také má dobré užitné vlastnosti.


KORKOVÉ PODLAHY

Tato podlahy je dokonalým tepelným a akustickým izolantem. Její dlouhodobá trvanlivost je dána vysokou odolností proti opotřebení a speciálně impregnované spáry zajiěťují ochranu proti vlhkosti. Mimořádná pružnost, antistatické a protialergické vlastnosti ji řadí do kategorie ekologických a zdravotně nezávadných podlah.

 

 

 

DŮLEŽITÉ JE PŘED INSTALACÍ

jakékoliv krytiny vyrovnání podkladu do normy ČSN 74-45-05, tj. nerovnost maximálně 2 mm na 2 bm latí. Vyrovnání u nových technologií litých podlah nebo anhydritu většinou není nutné, již jsou připraveny pro kladení vrchních krytin. Ve starší zástavbě je vždy lepší podkladu buď přelít nivelační stěrkou, u domů s trámovými stropy zhotovit nový deskový záklop. Kvalitu podkladu a způsob úpravy vždy hodnotí technik na místě realizace a od toho se odvíjí zhotovení celkové cenové nabídky.

Technik před instalací krytin na nový podklad (novostavby, rekonstrukce s vylitím nových betonů) vždy provede sondu a naměří hodnoty CM přístrojem. Vlhkost musí být v normě pro daný typ krytiny, jinak nelze v realizaci dále pokračovat a vyčkat na úplné vyzrání do příslušných hodnot. Měření provádíme v rámci zakázky 1 x zdarma, další zpoplatněno 250,-.

 

 

 

Vytvořeno pro Interiéry - Šlezinger ©Pavel Boháč 2018-2022