Poptáváte spolehlivého a prostorného autodopravce s řidičem? Hodila by se Vám dodávka , prostřednictvím níž byste se mohli v klidu a pohodlně přestěhovat? V tom případě využijte našich dlouholetých služeb. Ač je naší hlavní pracovní náplní především stavební činnost, jsme schopni nabídnout i autodopravu na té nejvyšší úrovni.

A právě stěhování libovolných věcí, ať už jde o stavební materiály, pracovní nástroje nebo klasický nábytek, dokážeme zajistit a zrealizovat se vší opatrností a především rychle. Pakliže využijete našich služeb, dostane se Vám:

  • Osobitého jednání a velice individuálního přístupu
  • Cenové nabídky za přepravu, ještě před započetím samotného stěhování
  • Spolehlivých pracovníků, kteří šetrný způsobem přepraví jakkoliv rozměrné zboží, které pojme Fiat Ducato
  • Rychlosti a dochvilnosti
  • Pojištění přepravovaného sortimentu, apod.

FIAT S ŘIDIČEM

Ve smluvený den a hodinu budete mít přistaven nákladní automobil Fiat Ducato s řidičem na předem dohodnuté místo, ze kterého jsme schopni odvést téměř cokoliv. V rámci profesionálního stěhování jde o nejrůznější materiály, které představuje výpočetní a kancelářská technikanábytek a řada dalších předmětů, jež lze nalézt jak v soukromém, tak firemní segmentu.

Využijte spolehlivou a především opatrnou autodopravu v našem podání, díky které ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale také vlastní síly. 

CENA PRONÁJMU JE OD 600,-/HOD. V PLZNI.

Vytvořeno pro Interiéry - Šlezinger ©Pavel Boháč 2018-2022